09141462640 04432256504
وبلاگ / استاندارد های بالا در کارواش بخار ایستیلیک

استاندارد های بالا در کارواش بخار ایستیلیک


استاندارد های بالا در کارواش بخار ایستیلیک

فعالیت های  تخصصی ایستیلیک در زمینه طراحی و تولید انواع مخازن تحت فشار (High Pressure Vessels) گستره وسیعی شامل انواع مخازن گرم شونده(Fired) مانند بویلرها ، دیگ بخار و کارواش بخار و نیز انواع مخازن مایعات تحت فشار (LPG) از نوع حمل و ذخیره سازی (Unfired) را در بر میگیرد. از آنجا که مخازن تحت فشار در هنگام بهره برداري حاوي مقادير زيادي انرژي ذخيره شده ميباشند و در صورت تخريب،ميتوانند فاجعه بزرگي بوجود آورند، حساسیت های طراحی و ساخت در این محصولات بسیار بالا و سختگیرانه میباشد. خوشبختانه وجود تجربه ی چند ده ساله در صنایع تحت فشار، کدها، استانداردها و دستورالعمل هاي كارخانه اي زیادی را به ارمغان آورده که در طراحی، ساخت و بهره برداری ایمن از این محصولات بسیار راه گشاست.

به طور معمول مواردیکه سلامتی مخزن تحت فشار و کارواش بخار را تضمین میکند عبارتند از :

ارزيابي و تایید انطباق نقشه های طراحي مخزن یا کارواش نانوبخار با استانداردها ی معتبر توسط يك سازمان مستقل،بطور مثال توسط موسسات مورد تایید صلاحیت سازمان ملی استاندارد ایران

استفاده از متریال و تجهیزات جانبی كه قابليت رديابي و شناسايي دارند

استفاده از تستهاي مخرب و غير مخرب مطابق استاندارد جهت حصول اطمینان از فرایند ساخت

انجام تستهاي فشار (هیدرواستاتیک و پنوماتیک) مطابق استاندارد

و نهايتا كنترل و بازرسي مناسب و  كافي در فرايندهاي مختلف توليد مخزن یا کارواش نانو بخار تحت نظارت يك سازمان مستقل

شرکت ایستیلیک با تعهد کامل نسبت به ارائه محصولات با ایمنی حداکثری و قابل تضمین به مشتریان خود در صنایع و کارخانجات مختلف، افتخار دارد با رعایت تمامی استانداردهای طراحی و ساخت و نیز انجام تمامی تست ها و بازرسی های مورد نیاز مطابق موارد فوق، توسط پرسنل آموزش دیده تحت نظارت معتبرترین شرکت های مشاور متخصص و معتمد سازمان ملی استاندارد، تمامی محصولات کارواش بخار خود را گارانتی نموده و با پلاک بهره برداری استاندارد عرضه می نماید.

انجام تست های رادیوگرافی (RT ) و التراسونیک از قسمتهای جوشکاری شده مخازن باعث می شود که کوچکترین ایرادات جوشکاری رفع شده و تضمین کننده کیفیت جوشکاری می باشد.

 


تاریخ: 1398/03/11 02:49 ق.ظ | دفعات بازدید: 7777


نظرات