09141462640 04432256504
وبلاگ / بهبود مصرف انرژی در محصولات ایستیلیک

بهبود مصرف انرژی در محصولات ایستیلیک


بهبود مصرف انرژی در محصولات ایستیلیک

گروه صنعتی ایستیلیک فعالیت گسترده خود را در زمینه تاسیسات حرارتی و برودتی با طراحی و تولید انواع دیگ هایآب گرم (شوفاژ) و آب داغ آغاز نمود. در ادامه و با توجه به شناخت دقیق و درک نیاز های ملی و منطقه ای، تولید انواعدیگ های بخار سه پاس و انواع دیگ های بخار کارواش ثابت و سیار مطابق با استاندارد های معتبر ملی و بین المللی در دستور کار قرار داده است.  هم اکنون این گروه صنعتی با تکیه بر دانش فنی واحد مهندسی و واحد تحقیق و توسعه خود ، طراحی و تولید انواع مخازن ثابت و مخازن حمل گاز مایع (LPG) مطابق استاندارد های ملی و بین المللی را نیز به حوزه فعالیت خوداضافه نموده است.
مفتخریم با استفاده از دانش فنی بروز، دستگاه های مدرن، مواد اولیه و تجهیزات جانبی مرغوب و بکارگیری تکنسین های کارآزموده و نیز انجام بازرسی و آزمایشات کنترل کیفی مستمر در تمامی مراحل طراحی و تولید، محصولاتی با کیفیت و راندمان بالا و قابل رقابت در بازارهای بین المللی را عرضه می نماییم.
مدیریت و کلیه کارکنان گروه صنعتی ایستیلیک متعهدند تا بهترین و بهینه ترین محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارایه دهند. از اینرو با افتخار اعلام می داریم که محصولات گروه صنعتی ایستیلیک جهت مصارف کارخانجات صنایع غذایی، صنایع خودرو سازی و قطعه سازی، صنایع بهداشتی، مجتمع های مسکونی، ادارات، بیمارستان ها، هتل ها، چیلرهای جذبی و انواع کارواش های پیشرفته به طور گسترده و با جلب رضایت حداکثری مصرف کنندگان مورد استفاده قرار می گیرند.


تاریخ: 1395/09/17 12:57 ب.ظ | دفعات بازدید: 5379


نظرات