09141462640 04432256504
وبلاگ / درآمد کارواش بخار

درآمد کارواش بخار


درآمد کارواش بخار

یکی از سوالاتی که اغلب افراد قبل از احداث کارواش می پرسند درآمد کارواش بخار است. قیمت دستگاه کارواش بخار و سایر تجهیزات کارواش در مقابل درآمد کارواش نانو بخار باید تناسبی با هم داشته باشند. کارواش سنتی یا همان کارواش آب فقط قابلیت شستن بدنه ماشین را دارند و از طرفی به مقدار بسیار زیادی آب نیاز دارند و معمولا دستمزدی که کارواش سنتی دارد بستگی به شهر بیشتر یا کمتر است مثلا دستمزد کارواش در تهران و کارواش در تبریز و کارواش در کرمان با هم فرق دارند.

 

تکنولوژی کارواش بخار باعث شده که بتوانیم به راحتی تمام قسمتهای ماشین اعم از صندلی و سقف و داشبورد و کانالهای کولر و همچنین موتور خودرو را کاملا بشوییم. بخارشور کردن داخل ماشین یا شستن موتور با بخار دستمزدهای به مراتب بالاتر از کارواش معمولی دارند و از طرفی با توجه به تنوع محصولات کارواش بخار ایستیلیک می توانید با توجه به نیازتان و با توجه به کوچک یا بزرگ بودن کارواشتان دستگاه کارواش نانو بخار مورد نیاز خود را خریداری کنید.

 

برای مشاوره رایگان و انتخاب دستگاه کارواش نانو بخار ایستیلیک با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ و ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴

 

مصرف بسیار پایین آب و عدم داشتن پساب فاضلاب و از طرفی قدرت بسیار بالای پاک کنندگی کارواش بخارشور نانو باعث شده است که تمام کارواش های کشور به سمت استفاده از این دستگاه کارواش بخار کشیده شود. در مقابل معایب زیاد کارواش آب دستگاه کارواش نانو بخار دارای مزایای بسیار زیادی می باشد.

 

کارواش نانو بخار دوستدار محیط زیست است هم از لحاظ مصرف بسیار پایین آب و هم از لحاظ نداشتن پساب شیمیایی فاضلاب و این وظیفه ی ماست که به فکر محیط زندگی خود باشیم.

کارواش نانو بخار در شهرهای کوچک حداقل دو برابر کارواشهای معمودی دستمزد دریافت می کنند و در شهرهای بزرگتر مثلا کارواش بخار در تهران و کارواش بخار در شیراز و مشهد و ... دستمزدهای بسیار بالاتری را دریافت می کنند.

 

درآمد کارواش نانو بخار با توجه به سرمایه ای که هزینه می کنید درآمد بسیار بالایی دارد و کاملا مقرون به صرفه است

 

 

 

شما می توانید با تماس با ما از راهنمایی های ما در انتخاب دستگاه کارواش بخار و چگونگی راه اندازی کارواش بخار بهره مند شوید.

 

برای ورود به کانال تلگرام کارواش بخار ایستیلیک کلیک کنید

 

منتظر حضور گرم شما در کانال تلگرامی شرکت ایستیلیک هستیم.


تاریخ: 1397/03/19 03:18 ق.ظ | دفعات بازدید: 6212


نظرات