ایستیلیک - کارواش بخار سیار و ثابت، دیگ آب گرم ، دیگ بخار ، مخزن گاز LPG
  • فا
  • En
دیگهای بخار

اطلاعات بیشتر:

طراحی و ساخت

دیگهای بخار

کلیه دیگ های بخار گروه صنعتی ایستیلیک مطابق استاندارد بین المللی BS2790 و استاندارد ملی 4231 و با انواع سوخت های گاز، گازوئیلی، مازوت و نیز سوخت های ترکیبی طراحی و تولید شده اند و همه نقشه های طراحی مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران می باشند. در همه این محصولات از ورق های آلیاژی استحکام بالا و لوله های بدون درز مقاوم در برابر دما و فشار بالا و دارای گواهینامه مشخصات فنی مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران استفاده میشود.

تمام فرایندهای برشکاری و جوشکاری مطابق با سند مشخصات روش جوشکاری و گزارش کیفیت روش جوشکاری (WPS/PQR)  و توسط جوشکاران دارای گواهینامه انجام می گیرد. تمام جوش ها توسط بازرسین جوش (CWI) و تست های غیر مخرب (NDT) تحت نظارت سازمان ملی استاندارد ایران مورد تست و بازرسی قرار گرفته و کیفیت و سلامت جوش ها مورد تایید می باشد.

تمام لوله های انتقال حرارت بصورت والسی به تیوپلت ها اکسپند شده و هیچ نوع جوشکاری در لوله های انتقال حرارت اتفاق نمی افتد. همچنین دیگ های بخار با فشاری معادل 1.5 برابر فشار طراحی تحت نظارت سازمان ملی استاندارد ایران مورد تست هیدرواستاتیک قرار گرفته و دارای گواهی قبولی تست هیدرواستاتیک می باشد. خاطر نشان می شود که همه مراحل ساخت، تست و بازرسی تحت نظارت شرکت های بازرسی مستقل انجام می پذیرد.

بدنه همه محصولات توسط عایق مناسب ایزوله شده و با استفاده از ورق استیل کاور بندی می شوند و به دلیل نوع طراحی از سیمان نسوز استفاده نمی گردد. همچنین تجهیزات نصب شده بر روی همه محصولات از نوع مرغوب بوده و دارای گارانتی سازنده می باشند. تمام محصولات دارای سیستم کنترل اتوماتیک کارکرد، سیستم هشدار صوتی اعلام مشکل و نیز کنترل هوشمند دمای خروجی می باشند. بدنه دیگ بر روی شاسی مقاوم که توانایی تحمل همه ضربه های ناشی از جابجایی و وزن دیگ را دارد، مونتاژ می گردد.

دانلود کاتالوگ محصولات

کاتالوگ جامع محصولات