09141462640 04432256504
وبلاگ / شستشوی موتور ماشین با کارواش بخار

شستشوی موتور ماشین با کارواش بخار


شستشوی موتور ماشین با کارواش بخار

-


کارواش نانو بخار یکی از جدید ترین و بهترین روش برای شستشو ماشین های سنگین و سبک می باشد. مزایای زیاد کارواش بخار  باعث شده محبوبیت زیادی را در بین کارواش داران و افرادی که به تمیزی ماشین هایشان اهمیت میدهند بدست آورند. موتور اصلی ترین قسمت یک ماشین می باشد و عموما با چربی های سنگین در ارتباط است و قسمت زیادی از موتور توسط قطعات الکتریکی پوشانده شده است و سیم کشی های برقی در سرتاسر موتور قرار دارند.

 

 

 

با توجه به افزایش قیمت انواع ماشینها و همچنین افزایش قیمت تعمیر و نگهداری ماشین ، مردم سعی می کنند بیشتر به تمیزی ماشین هایشان اهمیت دهند. شستشوی موتور ماشین با آب که در قدیم هم حتی افراد کمی حاضر میشدند این کار را انجام دهند باعث می شود که سیستم برقی خودرو مختل شود و همچنین احتمال ترکیدگی سیلندر خودرو هم وجود دارد که در این صورت برای ماشین های ارزان قیمت باید هزینه های میلیونی پرداخت شود تا موتور ماشین را تعمیر کرد.

 

 

تمیزی ظاهر خودرو برای خیلی از افراد بسیار مهم میباشد و با توجه به تعداد بالای ماشین های موجود در سطح کشور تمیزی خودرو در تمیزی ظاهر شهر نیز اهمیت دارد. علاوه بر تمیزی ظاهر ماشین افرادی نیز هستند که به تمیز بودن موتور خودرو نیز اهمیت میدهند و دوست دارند همیشه ماشینشان همانند روز اول یا شبیه به ماشین های صفر باشد.

از طرفی بدلیل پیچیدگی بالای موتور خودرو و داشتن قسمتهای مختلف مخصوصا قسمتهای برقی ماشین باعث شده که شستشو موتور ماشین یک ریسک به حساب بیاید و احتمال خرابی قسمتهای مختلف موتور ماشین را نیز باید در نظر گرفت.

موتور ماشین معمولا همیشه بسیار کثیف تر از بدنه ماشین میباشد چون قسمتهای مختلفی در موتور ماشین وجود دارند که با روغن سروکار دارند و سرریز شدن روغن و انباشته شدن روغن و با حرارتی که موتور ماشین دارد همراه گرد و غبار به یک چربی جامد کثیف تبدیل میشود و به موتور ماشین میچسبد.

تمیز کردن این نوع کثیفی ها بسیار زمانبر میباشد و برای شستشوی موتور ماشین با کارواش سنتی آب به دلیل اختلاف دمای موتور و دمای آبی که با آن موتور ماشین را شستشو میدهند باید حداقل نیم ساعت ماشین را خاموش کرد و بعد از آن شستشو با آب را انجام داد چون درصورت گرم بودن موتور ماشین احتمال ترک دیدن قیمتهای مختلف موتور بسیار بالا میباشد و حتی اگر موتور ماشین از این مشکل نیز در امان باشد به دلیل جمه شدن آب در قیمتهای مختلف موتور احتمال خرابی قسمت های برقی ماشین بسیار بالا میباشد.

حال با پیشرفت تکنولوژی شیوه ی جدیدی برای شستشوی موتور خودرو بوجود آمده که این مشکلات را رفع کرده است و آن استفاده ار بخار برای شستشوی موتور میباشد.

شستشو با بخار به دلیل مناسب بودن دمای بخار و نزدیک بودن دمای موتور با بخار ، بسیار ایده ی مناسبی برای این کار میباشد. بخار به دلیل داشتن دمای مناسب باعث میشود که چربی های روی موتور براحتی کنده شوند و با توجه به خاصیتی که بخار دارد بلافاصله قسمتی را که با بخار شستشو میدهید خشک میشود و بهمین دلیل خرابی قسمتهای برقی موتور ماشین را به صفر رسانده است.

شرکت بخار گستران اروم کاویان تحت نام تجاری ایستیلیک تولید کننده انواع دیگهای بخار و دستگاههای کارواش نانو بخار میباشد.

دستگاههای کارواش نانو بخار شرکت ایستیلیک دارای دو نوع بخار میباشند. یکی از آنها بخار خشک میباشد که برای شستشوی داخل ماشین مانند سقف ، صندلی ، داشبورد و … میباشد و دارای یک بخار مرطوب برای شستشوی موتور ماشین و بدنه ماشین میباشد.

پیدایش بخار و آشنا شدن مردم با این سیستم باعث گسترش روز افزون دستگاههای کارواش نانو بخار شده و این تا جایی پیش رفته است که هیچ کارواشی پیدا نمیشود که روزانه مشتریانی نداشته باشند که از آنها درخواست شستشو با بخار را ندهند و از اینرو اکثر کارواش داران به فکر تهیه این نوع دستگاهها افتاده اند.

سیستم بخار با توجه به ویژگی های منحصر بفردی که دارند و با توجه به مزایای بالای کارواش بخار علاوه بر شستشوی موتور برای شستشوی داخل ماشین نیز بسیار کارامد میباشد.

شستشوی داخل ماشین با کارواش معمولی امکان پذیر نیست ولی اینکار با استفاده از کارواش بخار به راحتی امکانپذیر است و باعث تمیزی حداکثری داخل ماشین نیز میشود.

 

دستگاه های کارواش نانو بخار ایستیلیک دارای بخار خشک و مرطوب هستند. شستشوی موتور ماشین با کارواش بخار خشک ، امکان آسیب رساندن به موتور ماشین را تقریبا به صفر رسانده است و در حال حاضر در تمامی کارواشهای سطح کشور برای شستشوی موتور ماشین از بخار استفاده می کنند.

 

مزایای بسیار زیاد دستگاه کارواش نانو بخار باعث محبوبیت آن در نزد اکثر کارواشی ها شده است. دستگاه کارواش بخار بیشتر برای داخل شویی و موتورشویی ماشین و همچنین برای پولیش کردن با بخار از آن استفاده می شود. با کارواش بخار شور ایستیلیک علاوه بر شستشوی موتور خودرو با بخار میتوان داخل شویی و صفرشویی نیز انجام داد. و از آنجاییکه میتوان داخل شویی انجام داد میتوان از دستگاه کارواش بخار سیار در محل برای مبل شویی نیز استفاده کرد.

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید دستگاه با شماره ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ تماس حاصل فرمایید


تاریخ: 1397/10/24 01:51 ق.ظ | دفعات بازدید: 5060


نظرات