09141462640 04432256504
وبلاگ / قیمت دستگاه کارواش نانو بخار

قیمت دستگاه کارواش نانو بخار


قیمت دستگاه کارواش نانو بخار

دستگاههای کارواش نانو بخار امروزه به سرعت در حال گسترش می باشد و برای صفر شویی با بخار و موتورشویی با بخار در کارواش به یک وسیله عالی تبدیل شده اند. شستشو با بخار در اکثر کشورهای اروپایی رایج است و این تکنولوژی چند سالی است که وارد کشور عزیز ما هم شده است. مزایای کارواش بخار  در امر شستشوی داخل ماشین و موتور ماشین باعث شده که صاحبان کارواش به فکر تهیه و تجهیز کارواش هایشان به این سیستم بیافتند.

 

قیمت دستگاه کارواش نانو بخار به دو پارامتر زیر بستگی دارد :

۱ - اندازه ی دستگاه کارواش بخار

۲ - کیفیت قطعات دستگاه کارواش بخار

 

 

اندازه ی دستگاه کارواش بخارشرکت بخار گستران اروم کاویان تحت نام تجاری ایستیلیک دستگاه های کارواش بخارشور خود را در اندازه های مختلف از دستگاه کارواش بخار ۲۰۰ لیتری به بالا تولید می کند. هرچقدر اندازه دستگاه بخار شور کارواش بزرگتر شود ، هزینه ساخت آن هم به مراتب بالاتر میرود و از طرفی قطعاتی همانند مشعل و شیرآلات و ... هم بزرگتر و گرانتر می شوند.

بهمین دلیل هر چقدر دستگاه کارواش بخار ایستیلیک بزرگتر شود، قیمت آن هم بالاتر میرود. تفاوت دستگاه کارواش بخار بزرگ و کوچک در قدرت آنهاست و تعداد نازلی که برای شستشو در اختیار شما قرار میدهند می باشد. دستگاه کارواش بخار کوچک مناسب برای تعویض روغنی ها برای شستشوی موتور با بخار و صفرشویی ها و اتوسرویس ها و یا برای کارواش بخار سیار  مناسب می باشند و دستگاه متوسط به بالا هم برای کارواش های متوسط به بالا مناسب می باشد.

 

برا دریافت مشاوره رایگان و خرید دستگاه با شما ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ تماس حاصل فرمایید

 

 

کیفیت قطعات دستگاه کارواش بخار : یکی دیگر از موارد مهم در ساخت دستگاه کارواش بخار ، قطعات استفاده شده در آن می باشد. به عنوان مثال مشعل دستگاه میتواند مارک های مختلفی مانند : ایران رادیاتور - اتمسفر - گرم ایران - ری - ایران نوین و ... باشد. هرکدام از این مشعلها قیمتهای مربوط به خودشان را دارند و جنس آنها هم با هم فرق میکند. بهمین دلیل اگر به جای استفاده از مشعلی بب کیفیت از یک مشعل دیگر استفاده کنیم ، قیمت ساخت دستگاه پایین می آید. مورد دیگری که در قیمت دستگاه تاثیر دارد جنس ورق استفاده شده در ساخت دستگاه می باشد.

اگر به جای اینکه از ورق آتشخوار ( 17MN4 ) از ورق سیار ( ST37 ) استفاده شود درهزینه ساخت دستگاه تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر از ورق سیار در ساخت دستگاه استفاده شود طول عمر بدنه دستگاه به ۳ تا ۴ سال میرسد ولی اگر از ورق آتشخوار استفاده شود طول عمر دستگاه حداقل به ۱۵ سال میرسد.

 

لول کنترل هم یکی دیگر از قطعات دستگاه کارواش بخار می باشد که در مارکهای مختلف در ظاهر کپی همدیگر هستند ولی قیمت و طول عمر آنها با هم فرق می کند میتوان در ساخت دستگاه از لول کنترل های فانتینی مارک فان ایران یا عیوض تکنیک یا مد دانل ( شاه رضایی ) استفاده کرد . با قرار دادن هر یک از این قطعات روی دستگاه قیمت تمام شده دستگاه کارواش بخار بالا و پایین میرود.

 

پس همانطور که میبینید میتوان دستگاه های کارواش نانو بخار را باقیمتهای مختلف ساخت و با اینکه در ظاهر دستگاه های کارواش بخار هیچ فرقی ایجاد نمیشود ولی با تغییر مارک یکی از قطعات میتوان دستگاه ارزان یا گران ساخت و در نهایت طول عمر دستگاه بالا یا پایین می رود.

 

فراموش نکنید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست و کیفیت و طول عمر دستگاه را فدای قیمت نکنید

 


تاریخ: 1397/10/26 02:43 ب.ظ | دفعات بازدید: 6866


نظرات