09141462640 04432256504
وبلاگ / معایب کارواش بخار

معایب کارواش بخار


معایب کارواش بخار

معایب کارواش بخار

یکی از سوالاتی که بسیاری از مشتریان از ما میپرسند در مورد مزایا و معایب کارواش بخار می باشد که آیا بخار چه عیب یا عیب هایی دارد و آیا اضافه کردن سیستم بخار شور به کارواش در درآمد آنها تاثیری دارد یا نه ؟ سیستم شستشو با بخار چگونه است ؟ و مواردی دیگر که از ما میپرسند که در ادامه در مورد آنها بحث خواهیم کرد.

 

شستشوی ماشین با کارواش بخار

شستشوی ماشین به قسمتهای مختلفی تقسیم می شود. داخل شویی ماشین ، موتورشویی ماشین و شستشوی بدنه و شستشوی زیر ماشین یا به اصطلاح زیر شویی ماشین. ما میخواهیم کاربرد بخار را برای شستشوی هرکدام از این قیمتها مورد بررسی قرار دهیم که چه مزیت هایی دارد.

 

داخل شویی ماشین با بخار

داخل شویی ماشین شامل شستشوی صندلی ، سقف و ستون و داخل داشبورد ماشین می باشد. شستشوی داخل ماشین با کارواش های سنتی امکانپذیر نیست و نهایتا در قدیم فقط میتوانستند داخل ماشین را جارو کنند و یا با مواد شوینده شیمیایی نسبت به تمیزی داخل ماشین اقدام کنند که کاری بسیار دشوار و زمانبری بود.

ولی حال با استفاده از بخار خشک دستگاه کارواش نانو بخار ایستیلیک میتوان به صورت کامل داخل ماشین اعم از سقف و ستون و صندلی ماشین را مورد شستشو قرار داد و بهترین روش برای  داخل شویی ماشین استفاده از سیستم کارواش بخار می باشد.

 

شستشوی داخل ماشین با بخار خشک

تمامی دستگاههای کارواش نانو بخار ایستیلیک دارای دو نوع بخار می باشد. شرکت بخار گستران توانسته با استفاده از دانش فنی روز دست به تولید بخار خشک نماید، بخار خشک یک نوع بخاری است که میزان رطوبت آن پایین می باشد و برای داخل شویی ماشین مورد استفاده  قرار میگیرد و با توجه به اینکه داخل ماشین و صندلی ماشین را خیس نمیکند بهمین دلیل این بخار بسیار پر طرفدار و کاربردی بوده و ۱۰۰٪ مشتریان شرکت ما از بخار خشک رضایت کامل دارند.

شستشوی داخل ماشین با بخار خشک بهترین را ممکن میباشد و با توجه به دستمزد بالای این کار ، بیشتر کارواش داران سعی در تهیه ی این دستگاه دارند و در مورد معایب دستگاه کارواش نانو بخار ایستیلیک برای داخل شویی ماشین تا کنون هیچ موردی گزارش نشده است هرچند در صورت خرید دستگاه غیر استاندارد که بخار خشک واقعی ندارند اختمال آسیب دیدن قسمتهای برقی داخل ماشین نظیر سیستم صوتی وجود دارد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام اینجا را کلیک کنید

 

شستشوی بدنه ماشین با کارواش بخار

 

یکی از اصلی ترین قسمتهای شستشوی ماشین ، بدنه آن می باشد که بسیار در جلوی دید می باشد. یکی از سوالاتی که زیاد در مورد شستشوی بدنه ماشین با بخار میپرسند این است که آیا حرارت بخار به رنگ بدنه آسیب می رساند یا نه ؟

در جواب این سوال باید بگوییم که دمای بخار در داخل مخزن کارواش بخار حدود ۱۶۰ درجه سانتی گراد می باشد و دمای بخار خروجی از سر نازل حدود ۱۲۰ درجه می باشد و هنگام خروج بخار دما به شدت افت پیدا میکند و کماکان که خاصیت پاک کنندگی خود را دارد. دمای بخار بصورتی است که زمانی که شما دستتان را در فاصله ۱۵ سانتی متری بخار قراردهید احساس سوختگی نخواهید داشت.

 

دمای پخت رنگ ماشین حدود سه برابر دمای بخار داخل مخزن می باشد و ماشین های تصادفی که رنگ شده اند نیز دمای ۲۵۰ درجه را به راحتی تحمل میکنند و از این بابت خیالتان راحت باشد که دمای بخار دستگاه کارواش نانو بخار ایستیلیک هیچ صدمه ای به زنگ ماشین نمیزند.

 

شستشوی بدنه ماشین با بخار باعث می شود که سخت ترین لکه ها نظیر فضولات پرنده ها ، شیره ی درخت و ... را به راحتی پاک کنید و چون ذرات بخار بسیار ریز هستند باعث میشوند که ریز ترین چربی ها و لکه های روی بنده ماشین را ازبین ببرند و باعث براقیت و شفافیت رنگ خودرو می شوند به صورتی که میتوان با بخار پولیش انجام داد.

 

همانطور که توضیح دادیم میبینید که بخار برای بدنه هیچ عیبی ندارد و کاملا سازگار با رنگ خودرو میباشد و برای براق کردن رنگ ماشین خیلی هم مفید می باشد و باعث شفافیت رنگ بدنه خودرو میشود و با بخار میتوان صفرشویی ماشین را انجام داد.

 

موتورشویی ماشین با بخار در کارواش

 

یکی دیگر از قسمتهای مهم ماشین یا درواقع میتوان گفت قلب تپنده ی هر ماشینی موتور آن می باشد و تمیز کردن موتور از روغن و چربی باعث بالا رفتن طول عمر موتور و سالم ماندن آن می شود.

شستشوی موتور ماشین را می توان به دو صورت سنتی یا همان شستشو با پمپ آب واترجت انجام داد و هم می توان از قدرت بخار استفاده کرد. شستشوی موتور با آب احتمال آسیب زدن به سیستم برقی موتور را بسیار بالا می برد و احتمال ترک برداشتن سیلندر وجود دارد و از طرفی چربی ها را به سختی پاک میکند.

 

شستشوی موتور ماشین با بخار باعث میشود که با استفاده از حرارت بخار چربی ها راحتتر پاک شوند و علاوه بر آن به سیستم برقی خودرو آسیبی وارد نمیکند و بهترین گزینه برای شستشوی موتور ماشین همان استفاده کردن از بخار می باشد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید دستگاه کارواش بخار با شماره ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ تماس حاصل فرمایید

 

نتیجه گیری

همانطور که در بالا اشاره شد دستگاه بخار هیچ عیب و معایبی ندارد و کاملا برای کارواش مفید میباشد و از طرفی با توجه به عالی بودن این سیستم برای شستشوی داخل ماشین ، دستمزد آن هم به مراتب بالاتر از شستشوی ماشین با کارواش معمولی می باشد و همین مزیت ها باعث محبوبیت بالای این سیستم شده و کارواش داران سراغ این دستگاه می آیند.

مصرف آب در کارواش بخار بسیار پایین می باشد و تنها با ۶ لیتر آب میتوان ماشین را شستشو داد و علاوه بر آب مصرف برق دستگاه هم بسیار پایین میباشد ونوع برق دستگاه تک فاز می باشد. کارواش بخار به دلیل مصرف بسیار پایین آب و نداشتن هرگونه پساب فاضلابی به یک وسیله بسیار عالی برای کارواش بخار سیار شده است.

 

در کارواش بخار سیار تامین آب مورد نیاز بسیار مهم می باشد . از آنجاییکه مصرف آب این دستگاه بسیار پایین می باشد از اینرو شغلهای خدماتی سیار بسیار زیادی مخصوصا در شهرهای تهران و تبریز و اصفهان و شیراز و اهواز و مشهد و ... ایجاد شده اند. کارواش نانو بخار سیار زندگی در کلانشهر ها را راحتتتر کرده است و با دستگاه کارواش نانو بخار سیار علاوه بر شستشوی ماشین میتوان خدمات دیگری نیز ارائه نمود. برای مطالعه در مورد کارواش بخار سیار اینجا را کلیک کنید.

 

 

کارواش بخار باعث بالا بردن درآمد و کیفیت شستشوی خودرو خواهد شد


تاریخ: 1397/11/09 05:54 ب.ظ | دفعات بازدید: 4626


نظرات