09141462640 04432256504
وبلاگ / هزینه راه اندازی کارواش بخار

هزینه راه اندازی کارواش بخار


هزینه راه اندازی کارواش بخار

با توجه به تقاضای روز افزون مشتریان کارواش ها بابت شستشوی موتور و داخل ماشین هایشان با تکنولوژی بخار ، باعث شده اکثر کارواش داران اقدام به خرید و تجهیز کارواش خود به سیستم بخارشور کنند و این امر به سرعت درحال افزایش می باشد.

اگر شما نیز دارای کارواش هستید و می خواهید همگام با تکنولوژی روز قدم بردارید و نیاز مشتریانتان برای شما در اولویت می باشد همین حالا نسبت به تجهیز کاروش تان و خرید دستگاه کارواش نانو بخار اقدام کنید.

شرکت ایستیلیک تولید کننده برتر انواع دستگاه کارواش بخار و با سابقه درخشان در این زمینه با توجه به نیاز مشتریان خود اقدام به طراحی و ساخت دستگاه کارواش نانو بخار مطابق استاندارد اروپایی BS کرده است.

دستگاههای شرکت ایستیلیک در اندازه های مختلف و با طبقه بندی کردن کارواش ها از لحاظ تعداد مشتریان می باشد و مشاوران این شرکت در ابتدا نیاز مشتریان خود را بررسی نموده و با توجه به نیاز آنها دستگاه مورد نظر را پیشنهاد می کنند.

افرادی که می خواهند کارواش راه اندازی کنند به دو دسته تقسیم می شوند:

دسته اول ( کارواش نانو بخار ثابت ) : این دسته از افراد مکان مورد نظر را فراهم کرده اند و در کنار کارواش سنتی خود می خواهند سیستم بخار هم به مجموعه ی خودشان اضافه کنند. برای این دسته ار کارواش ها با توجه به تعداد ماشین هایی که می خواهند در روز بشویند و با توجه به تعداد جایگاهی که همزمان میخواهند از سیستم بخار استفاده کنند می توان دستگاههای مختلفی را پیشنهاد داد.

برای مشاوره رایگان در مورد دستگاه های کارواش نانو بخار با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ و ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴

 

دسته دوم ( کارواش بخار سیار در محل ) : این دسته از افراد ایده های نو در سر می پرورانند و می خواهند در سطح شهر مشتریانی ثابت برای خودشان پیدا کنند و از طرفی نیاز به اجاره و رهن مکان برای احداث کارواش ندارند. برای این دسته از افراد چندین مدل پیشنهادی موجود می باشد که برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


تاریخ: 1397/03/16 09:54 ق.ظ | دفعات بازدید: 5803


نظرات