09141462640 04432256504
وبلاگ / کارواش بخار یا کارواش سنتی واترجت ؟

کارواش بخار یا کارواش سنتی واترجت ؟


کارواش بخار یا کارواش سنتی واترجت ؟

-


یکی از سوالاتی که خیلی ازمشتریان هنگام راه اندازی کارواش در ذهن دارند و از ما میپرسند این است که آیا کارواش بخار بهتر است راه اندازی کنند یا کارواش معمولی واترجت ؟ و یا حتی خیلی از افرادی که کارواش سنتی واترجت دارند نیز تماس میگیرند و میگویند که میخواهند کارواش خود را از حالت سنتی تبدیل به سیستم بخار کنند و در این باره از ما مشاوره میخواهند که چگونه این کار را انجام دهند و چه دستگاهی را برای این کار تهیه کنند. برای جواب به این سوالات باید بگوییم که هر کدام از این دو سیستم کارواش بخار و کارواش سنتی مزایای خودشان را دارند و بستگی به کارواشی دارد که مشتری میخواهد راه اندازی کند برای اینکه بهتر شما مخاطبان گرامی را راهنمایی کنیم با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

دستگاههای کارواش نانو بخار از لحاظ کارایی همانند یکدیگر عمل میکنند

 

در ابتدای این مقاله یک مطلب مهمی را باید خدمت شما عرض کنیم و آن موضوع این است که در کشور ما سازنده و فروشندگان دستگاه کارواش نانو بخار دیگری هم وجود دارند که متاسفانه بعضی از آنها دستگاههایی غیر استاندارد و با کیفیت پایین ارائه میکنند و صرفا فروش دستگاه کارواش نانو بخار برایشان مهم است و حتی برای اینکه به فروش برسند حاضر به مشاوره دادن اشتباه به مشتریان نیز هستند و همین امر باعث شده که خیلی از افراد به محض خرید دستگاه بخار قصد فروش آن را خواهند داست و اگر سری به برنامه های دیوار و شیپور بزنید دستگاههای زیادی را میتوانید پیدا کنید که کمتر از یک ماه کار کرده اند و برای فروش گذاشته اند و این موضوع اکثرا یا به دلیل کیفیت بسیار پایین دستگاهها میباشند که به محض کار دچار مشکلات فراوان می شوند و یا به دلیل مشاوره های اشتباه و غیرواقعی ای که هنگام خرید فروشندگان به مشتریان میدهند.

 

تمامی کارواشهای بخار در صورتی که دارای فشار یکسان باشند از لحاظ قدرت پاک کنندگی مثل هم هستند . به عنوان مثال اگر فشار دستگاه شرکت الف ۶ بار باشد و دستگاه شرکت ب ( صرف نظر از کیفیت قطعات و کیفیت دستگاه) نیز ۶ بار باشد ، این دو دستگاه در عمل همانند یکدیگر عمل میکنند یعنی صرف نظر از شرکت سازنده این دو دستگاه از لحاظ کارایی مثل هم هستند چه از لحاظ سرعت شستشو و چه از لحاظ کیفیت پاک کنندگی و ... . چون آب تبدیل به بخار خواهد شد و آب در تمام نقاط جهان از یک ساختار برخوردار است و بخار آب نیز در تمام دنیا به یک صورت میباشد. پس هنگام خرید درصورتی که فروشنده ای به شما گفت که دستگاه ما بهتر از بقیه شرکتها پاک میکند و قدرت دارد و از طرفی فشار کاری آن دستگاه هم اندازه ی دستگاههای سایر شرکتها باشد ، بدانید که ادعایی پوچ و بی اساس است و حرفشان چه از لحاظ علمی و چه از لحاظ عملی نادرست است.

 

حال میخواهیم به سوال پر تکرار کارواش بخار یا معمولی بپردازیم. باید بگوییم که روش شستشوی کارواش نانو بخار با کارواش معمولی به دلیل ماهیت بخار و آب با هم کاملا متفاوت میباشد. کارواش نانو بخار قابلیت شستشوی بدنه ، موتور و داخل ماشین را دارد و میتواند تمامی این کارها را انجام دهد ولی به دلیل ماهیت بخار شستشوی بدنه کمی زمانبر است و برخلاف گفته های خیلی از فروشندگان که متاسفانه مشاوره اشتباه به مشتریان میدهند مبنی بر اینکه کارواش بخار در عرض ۵ دقیقه میتواند بدنه ماشین را کامل بشوید و حتی ادعا میکنند که سرعت شستشوی بدنه با بخار به دلیل مراحل کمتر ، بیشتر از سیستم کارواش معمولی واترجت است و با نشان دادن چند کلیپ از شستشوی ماشین سعی در متقاعد کردن مشتری برای خرید میباشند و بعضا به مشتریان میگویند که دستگاه شرکت ما بهتر از سایر شرکتها پاک میکند و یا قدرت دستگاه ما بیشتر از دستگاههای سایر شرکتهاست و همانطور که در بالا عرض کردیم تمامی دستگاههای کارواش نانو بخار در عمل ( درصورتی که فشار یکسانی داشته باشند ) همانند هم عمل میکنند و دستگاه هیچ شرکتی از لحاظ شستشو برتری نسبت به سایر شرکتها ندارد و توصیه میکنیم که صرفا با مشاهده کردن فیلم شستشو با بخار اقدام به خرید نکنید و حتما قبل از خرید دستگاه ، از دستگاه کارواش نانو بخار بازدید کنید چون ساخت کلیپ با یک سری ترفند امکان دارد نشان دهد سرعت شستشو با بخار بالاست و حتی اگر در شهر شما کارواش بخار وجود دارد که در حال کار است و صرف نظر از اینکه دستگاه ساخت چه شرکتی میباشد میتوانید به کارواش سر بزنید و مشاوره بگیرید.

 

از نظر ما کارواش نانو بخار یک بخش بسیار مهم از هر کارواشی میباشد و مکمل سیستم کارواش سنتی میباشد و ما به خریداران توصیه میکنیم در صورتی که میخواهند کارواش راه اندازی کنند حتما سیستم کارواش سنتی و سیستم بخار را با هم تهیه کنند و اقدام به راه اندازی کارواش نمایند چون دستگاه کارواش نانو بخار نیاز به برق و سوخت دارد و همچنین زمان بیشتری نسبت به کارواش سنتی برای شستشوی بدنه باید صرف کنید و از طرفی مشتریان برای شستشوی بدنه معمولا حاضر به پرداخت مبالغ بالا نیستید، پس بهتر است بدنه ماشین با آب شستشو داده شود و داخل ماشین و موتور ماشین را با بخار شستشو دهید.

 

آیا کارواش بخار به تنهایی کارایی دارد ؟

 

کارواش نانو بخار برای افرادی که میخواهند مرکز صفرشویی راه اندازی کنند و به ازای هرماشین حداقل دو ساعت وقت بگذارند به تنهایی جوابگو میباشد و بهترین حالت هم استفاده از دستگاه کارواش نانو بخار به تنهایی میباشد  .مشتریانی که میخواهند ماشینشان را صفرشویی کنند راحتتر هزینه این کار را پرداخت میکنند و پولهای بالایی را پرداخت میکنند و به همین دلیل شستشوی بدنه هم میتوان انجام داد و چون کیفیت شستشوی بدنه با کارواش نانو بخار بسیار بالاتر از کارواش سنتی میباشد ، بهتر است از این سیستم برای شستشوی بدنه در مرکز صفرشویی استفاده کرد. ولی برای کارواش که روزانه تعداد ماشین بالایی را شستشو میدهند و از طرفی مشتریان برای شستشوی بدنه پول کمتری پرداخت میکنند بهتر است از کارواش سنتی واترجت استفاده شود.

 

ما به افرادی که کارواش دارند و میخواهند تغییر کاربری از سیستم کارواش واترجت به سیستم بخار دهند پیشنهاد میکنیم که به جای این کار ، سیستم کارواش آب را حفظ کنند و برای کسب درآمد بیشتر کارواش نانو بخار را به مجموعه ی خودشان اضافه کنند. امروزه داشتن سیستم کارواش نانو بخار در هر کارواشی امری بسیار مهم است و از طرفی به دلیل داشتن درآمد بالای کارواش نانو بخار بهتر است هر کارواشی یک سیستم کارواش نانو بخار داشته باشد. حداقل دستمزد برای شستشو با بخار به اندازه ی شستشوی چندین ماشین به روش سنتی میباشد و در واقع سیستم کارواش نانو بخار یک منبع درآمد بسیار بالا برای کارواش میباشد. برای این کار میتوانید سری به کارواش های بخار بزنید و استعلام قیمت بگیرید تا متوجه شوید که درآمد کاواش بخار چقدر بالا میباشد. جهت مطاله میتوانید با کلیک مقاله درآمد کارواش بخار را مطالعه کنید.

 

ما همچنین به افرادی که قصد راه اندازی کارواش دارند و بین انتخاب کردن کارواش نانو بخار و کارواش سنتی گیر کرده اند و نمیدانند چه تصمیمی را بگیرند پیشنهاد میکنیم که بهتر است هردو سیستم را درکنار هم داشته باشند و اگر بودجه ی کمی برای سرمایه گذاری برای راه اندازی کارواش دارند پیشنهاد میکنیم که ابتدا سیستم کارواش معمولی واترجت را راه اندازی کنند و بعد از آنکه به درآمد رسیدند ، سیستم کارواش نانو بخار را به مجموعه کارواششان اضافه کنند. برای اطلاع از قیمت مقاله قیمت دستگاه کارواش نانو بخار ایستیلیک را مطالعه فرمایید.

 

همچنین علاوه بر راه اندازی مرکز صفرشویی ، دستگاه کارواش نانو بخار به تنهایی مناسب راه اندازی کارواش بخار سیار نیز میباشد. بهترین حالت برای سیستم کارواش سیار استفاده از کارواش نانو بخار میباشد چون مصرف آب دستگاه کارواش بخار بسیار پایین است و همچنین پساب فاضلاب ندارد و دلیل اینکه چرا کارواش نانو بخار مناسب برای سیستم کارواش سیار میباشد میتوانید مقاله کارواش بخار سیار را مطالعه کنید.

 

امیدواریم این مقاله کمی بر دانش شما در راستای راه اندازی یا خرید کارواش بخار افزوده باشد. پس قبل از خرید حتما تمامی ضوابط را بررسی کنید و بعد اقدام به خرید کنید در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید و ما مشتاقانه پاسخگوی سوالات و نیازهای شما خواهیم بود.

 

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید دستگاه کارواش نانو بخار با شماره های ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ و ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴ تماس حاصل فرمایید

 

 

 


تاریخ: 1398/11/21 04:09 ب.ظ | دفعات بازدید: 2165


نظرات