09141462640 04432256504
وبلاگ / کارواش نانو بخار سیار

کارواش نانو بخار سیار


کارواش نانو بخار سیار

کارواش نانو بخار سیار ایده ای قابل سرمایه گذاری برای درآمد عالی می باشد. با توجه به مشکلات روزمره مردم و همچنین آلودگی هوا و ترافیک سنگین افراد زیادی فرصت مراجعه به کارواش را ندارند و همچنین خانمها به دلیل مردانه بودن محیط کارواشها کمتر به کارواش مراجعه می کنند. از اینرو کارواش سیار در محل ایده ای بسیار مناسب برای بدست آوردن جلب توجه این دسته از افراد می باشد.

در این شغل نیاز به سرمایه زیاد نمی باشد و از ویژگی های بسیار عالی این شغل این است که نیاز به رهن و اجاره مکان در این شرایط اقتصادی را ندارید و همچنین مشتریان شما در سرتاسر شهر منتظر خدمت رسانی شما می باشند.

کارواش سیار

شما علاوه بر اینکه میتوانید به شستشوی ماشین بپردازید، میتوانید مشتریان دیگری که مربوط به شستشوی ماشین نیست پیدا کنید. از بخارشوی کارواش ایستیلیک می توانید برای ضد عفونی کردن اماکن بهداشتی ، شستشوی دیوار و محیط آشپرخانه ها مخصوصا در ماه مبارک رمضان که اکثر رستورانها و تهیه غذاها در حال نظافت می باشند کاربرد دارد.

 

وسایل مورد نیاز برای کارواش بخار سیار

 

تجهیزات کارواش سیار شامل : یک ماشین وانت ( پراید وانت - آریسان - پیکان وانت - نیسان و ... ) بهمراه یک دستگاه کارواش بخار سیار می باشد. قیمت کارواش بخار سیار نسبت به سایر دستگاههای کارواش بخار پایینتر می باشد در حالت سیار سوخت دستگاه گازوییلی خواهد بود. سیستم کارکرد کارواش بخار سیار ایستیلیک کاملا خودکار بوده و دارای دو نوع بخار ، بخار خشک برای داخل شویی و موتورشویی و بخار مرطوب برای شستشوی بدنه می باشد.

درآمد کارواش بخار نسبت به کارواش معمولی به مراتب بالاتر می باشد و یکی از دلایل آن ویژگی خارق العاده نانو بخار می باشد که شما می توانید به راحتی صندلی و سقف خودرو را با بخار بشویید.

 

 

برای دریافت مشاوره و خرید محصولات شرکت ایستیلیک با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ - ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴


تاریخ: 1397/02/29 03:19 ق.ظ | دفعات بازدید: 5380


نظرات