09141462640 04432256504
وبلاگ / کارواش نانو بخار چیست ؟

کارواش نانو بخار چیست ؟


کارواش نانو بخار چیست ؟

کارواش نانو بخار یک تکنولوژی جدید برای شستشوی ماشین می باشد. در این روش شما از بخار به جای مصرف بسیار زیاد آب برای شستشویماشین استفاده می کنید. کارواش بخار  به دلیل مزایای بسیار زیاد و درآمد میلیونی آن باعث شده است که کارواش داران به دنبال تهیه دستگاه کارواش بخار باشند و از مزایای بیشمار آن بهره ببرند. در کارواش بخار شما می توانید داخل شویی شویی انجان دهید که دستمزد آن چندین برابر کارواش سنتی می باشد و شما در کارواش سنتی قادر به شستشوی صندلی و سقف ماشین نخواهید بود.

  • کارواش بخار در مصرف آب صرفه جویی می کند و با کاهش مصرف ۸۰٪ آب باعث شده که در بین کارواش داران محبوبیت پیدا کند و از طرفی از هدر رفتن بی رویه ی آب جلوگیری می کند.
  • با کارواش بخار ایستیلیک شما می توانید به راحتی داخل شویی انجام دهید و خدمت بیشتری را به مشتریانتان بدهید و درآمد روزانه خود را چندین برابر کنید.
  • کارواش بخار نیاز به چاه فاضلاب ندارد و بدون پساب فاضلاب می باشد.
  • با استفاده از بخار خشک شما با خیال راحت می توانید موتورشویی انجام دهید و بابت خراب شدن قطعات التکریکی ماشین خیالتان راحت خواهد بود.
  •  قیمت دستگاه کارواش نانو بخار در مقابل درآمد آن کاملا به صرفه می باشد و شما در سال اول می توانید سرمایه ی  خود را برگردانید .

 

شماره تماس جهت مشاوره رایگان : ۰۹۱۴۱۴۶۲۶۴۰ و ۰۴۴۳۲۲۵۶۵۰۴

 

شما می توانید معایب کارواش بخار را در اینجا مطالعه کنید برای مطالعه کلیک کنید. 

فیلم کارواش بخار را می توانید در سایت آپارات شرکت ایستیلیک و یا در کانال تلگرامی شرکت مشاهده کنید برای و ورود به کانال تلگرام شرکت ایستیلیک اینجا را کلیک کنید.

همچنین در صورت داشتن سوال مانند قیمت کارواش بخار سیار و یا هزینه راه اندازی کارواش بخار - کارواش بخار در تهران و درآمد کارواش بخار و ... می توانید به صورت رایگان از مشاوره ی ما بهرمند شوید. پس فرصت را از دست ندهید و جواب سوالات خودتان را به ما بسپارید.

 

برای خرید کارواش نانو بخار و همچنین دریافت شرایط و قیمت دستگاه کارواش نانو بخار با شماره های 09141462640 و 04432256504 تماس بگیرید


تاریخ: 1397/04/24 07:18 ب.ظ | دفعات بازدید: 5678


نظرات